Rezultatai, nuostatai

 

Šiaulių rajono 5–7 klasių mokinių dailės olimpiada

5–8 klasių mokinių IT konkurso prizininkai

2018-2019 m.m. 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados II etapas

Šiaulių rajono 4–6 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

Šiaulių rajono „Mažoji chemijos olimpiada 8 klasių mokiniams“

Šiaulių rajono 5–6 klasių mokinių technologijų olimpiada

Dailyraščio konkursas 1–4 klasių mokiniams „Rašom dailiai, be klaidų“

Diktanto prizininkai

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
16–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaEmilija Stravinskaitė5 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasI 
26–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAkvilė Liaudanskaitė5 kl.Aurelija Kiršinienėvyr. mokytojasI 
36–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaSaida Spulginaitė6 kl.Vilma Geležėlienėmokyt. metodininkasI 
46–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaKostas Šilingas7 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasI 
56–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaErnestas Valentinas8 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasI 
66–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaRaudėnų mokykla – daugiafunkcinis centrasIrūna Kačinskytė7 kl.Irena Žalienėmokyt. metodininkasII 
76–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Pakapės mokyklaJonas Janavičius5 kl.Romulada Daukantienėvyr. mokytojasII 
86–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Meškuičių gimnazijaKonstantinas Rimkus8 kl.Jūratė Lukošiūnienėmokyt. metodininkasII 
96–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaBeatričė Smilgytė5 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasII 
106–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kužių gimnazijaEitvydas Bielskis5 kl.Kęstutis Virkutisvyr. mokytojasII 
116–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaGinkūnų S. ir V. Zubovų mokyklaĄžuolas Zavaliauskas6 kl.Asta Povilaitytėmokyt. metodininkasII 
126–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaMantas Eigirdas8 kl.Daiva Miliauskienėmokyt. metodininkasIII 
136–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaAustėja Drąsutytė6 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasIII 
146–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaLukas Baltrušaitis6 kl.Rasytė Gedaminskienėmokyt. ekspertasIII 
156–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaArnas Katilius8 kl.Aina Mataitėmokyt. metodininkasIII 
166–8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiadaGinkūnų S. ir V. Zubovų mokyklaDanas Šidlauskas7 kl.Asta Povilaitytėmokyt. metodininkasIII 
 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaKostas Šilingas7 kl.Sigita Vaitkuvienėmokyt. metodininkasI 
2Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaMartynas Pikelis8 kl.Inga Klinauskienėmokyt. metodininkasI 
3Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Meškuičių gimnazijaKonstantinas Rimkus8 kl.Jurga Bučnienėvyr. mokytojasII 
4Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAustė Dovtartaitė7 kl.Lina Dovtartienėvyr. mokytojasII 
5Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Gruzdžių gimnazijaPaulina Grudikytė7 kl.Aušra Belskienėvyr. mokytojasIII 
6Šiaulių rajono 7, 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaElijus Gailius8 kl.Stasė Riškienėmokyt. ekspertasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaSaida Spulginaitė6 kl.Birutė Šufinskienėmokyt. metodininkasI 
2Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaPatricija Norkutė6 kl.Birutė Šufinskienėmokyt. metodininkasI 
3Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaEma Šivickaitė5 kl.Dailia Lipskienėmokyt. metodininkasI 
4Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAkvilė Liaudanskaitė5 kl.Žaneta Gineitienėvyr. mokytojasII 
5Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaGoda Dijokaitė6 kl.Birutė Šufinskienėmokyt. metodininkasII 
6Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaDorotėja Jonuškaitė5 kl.Dalia Lipskienėmokyt. metodininkasIII 
7Atpasakojimo konkursas 5–6 klasių mokiniams, skirtas Knygnešio dienaiGinkūnų S. ir V. Zubovų mokyklaĄžuolas Zavaliauskas6 kl.Aušra Višniauskienėmokyt. metodininkasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Pakapės mokyklaJonas Janavičius5 kl.Jūratė Lukošienėvyr. mokytojasI 
2Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaLivija Staponkutė6 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasI 
3Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasGinkūnų S. ir V. Zubovų mokyklaUgnė Mocevičiūtė7 kl.Virginija Motuzienėmokyt. metodininkasI 
4Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaPijus Milašius8 kl.Lina Tautkevičienėvyr. mokytojasI 
5Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaErnesta Steponavičiūtė5 kl.Lina Tautkevičienėvyr. mokytojasI 
6Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAkvilė Liaudanskaitė5 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasII 
7Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaSaida Spulginaitė6 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasII 
8Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaRobertas Pampikas7 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasII 
9Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centrasAkvilė Perminaitė8 kl.Edita Lopetienėmokyt. metodininkasII 
10Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaErilė Šliupaitė5 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasIII 
11Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaLukas Mindaugas Jonuškis6 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasIII 
12Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAustė Dovtartaitė7 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasIII 
13Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaViktorija Maneikytė8 kl.Nerijus Medeišisvyr. mokytojasIII 
 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
131-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados „Amerika – nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaDeividas Milčius3 gimnRima Raščikienėmokyt. metodininkasI 
231-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados „Amerika – nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaVakarius Preimantas3 gimnRima Raščikienėmokyt. metodininkasII 
331-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados „Amerika – nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaSilvas Gedaminskas10 kl.Orinta Venckienėmokyt. metodininkasIII 

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
125-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas (8–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGabrielius Leščinskas3 gimnŽyginta Ivanavičienėmokyt. metodininkasI 
225-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas (8–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaGintarė Baranauskaitė3 gimnVita Baranauskienėvyr. mokytojasII 
325-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas (8–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaNedas Kirjanas3 gimnŽyginta Ivanavičienėmokyt. metodininkasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Bubių mokyklaGabrielė Grybaitė10 kl.Zita Vaitkevičienėvyr. mokytojasI 
2VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaVakarė Jokubauskaitė10 kl.Valdas MalinauskasmokytojasI 
3VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaDeividas Kvietkauskas4 gimnValdas MalinauskasmokytojasI 
4VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaAugustas Jasiūnas1 gimnValdas MalinauskasmokytojasI 
5VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaAivaras Žemeckas10 kl.Estera Matulevičienėmokyt. metodininkasII 
6VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Bubių mokyklaAustėja Palubinskytė9 kl.Zita Vaitkevičienėvyr. mokytojasII 
7VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaRobertas Jonkus12 kl.Orinta Venckienėmokyt. metodininkasII 
8VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaLukas Ašinskas10 kl.Estera Matulevičienėmokyt. metodininkasIII 
9VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaBenas Jokubauskas4 gimnValdas MalinauskasmokytojasIII 
10VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Meškuičių gimnazijaNerilė Dikšaitė9 kl.Rasa Kelpšienėvyr. mokytojasIII 
11VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaBrigita Bruškytė1 gimnValdas MalinauskasmokytojasIII 
12VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaSilvas Gedaminskas10 kl.Orinta Venckienėmokyt. metodininkasIII 

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaOvidija Cirtautaitė6 kl.Remigijus Vaznysvyr. mokytojasI 
2VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaKostas Šilingas7 kl.Estera Matulevičienėmokyt. metodininkasI 
3VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaMangirdas Baškys8 kl.Valdas MalinauskasmokytojasI 
4VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaSaida Spulginaitė6 kl.Remigijus Vaznysvyr. mokytojasII 
5VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaRobertas Pampikas7 kl.Remigijus Vaznysvyr. mokytojasII 
6VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaDominykas Mykolaitis8 kl.Orinta Venckienėmokyt. metodininkasII 
7VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Aukštelkės mokyklaDario Brattich7 kl.Zita Švambarienėvyr. mokytojasIII 
8VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaArnas Katilius8 kl.Estera Matulevičienėmokyt. metodininkasIII 
9VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaRaigardas Salyga6 kl.Audronė Sirvydienėmokyt. metodininkasIII 
10VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaPijus Milašius8 kl.Audronė Sirvydienėmokyt. metodininkasIII 
11VIII-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas (6–8 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaRimvydas Šabanas6 kl.Orinta Venckienėmokyt. metodininkasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Aukštelkės mokyklaDžiugas Stančiauskas3 kl.Jūratė Žegulienėmokyt. metodininkasI 
2VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Meškuičių gimnazijaLukas Dargužas4 kl.Dacė Šimulionienėmokyt. metodininkasI 
3VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Šilėnų mokyklaDeimantė Lukauskaitė2 kl.Sigita Zavadzkienėvyr. mokytojasI 
4VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaJonas Spuris3 kl.Birutė Juknienėmokyt. metodininkasII 
5VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Aukštelkės mokyklaJustinas Ginčas2 kl.Gitana Sudeikienėmokyt. metodininkasII 
6VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaJorūnė Talijūnaitė2 kl.Vilma Mačiulienėmokyt. metodininkasII 
7VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaLidijus Leščinskas3 kl.Jolanta Mituzienėvyr. mokytojasII 
8VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaRojus Termenas4 kl.Violeta Grigalienėmokyt. metodininkasII 
9VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Raudėnų mokykla – daugiafunkcinis centrasDeimantė Bružaitė4 kl.Regina Skudrickienėmokyt. metodininkasIII 
10VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaMatas Liaudanskas3 kl.Diana Bernotienėmokyt. metodininkasIII 
11VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaEmilija Tuzaitė2 kl.Daiva Samuilienėmokyt. metodininkasIII 
12VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklaAustėja Dobravolskytė2 kl.Jolanta Kazlauskaitėmokyt. metodininkasIII 
13VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaGediminas Tamošaitis2 kl.Renata Glodennienėmokyt. metodininkasIII 
14VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaOsvaldas Milčius3 kl.Ilona Navickienėmokyt. metodininkasIII 
15VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaJustas Liutvinas4 kl.Vijoleta Brikienėvyr. mokytojasIII 
16VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaGabija Zaurokaitė4 kl.Violeta Grigalienėmokyt. metodininkasIII 
17VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Šilėnų mokyklaGytis Vaitiekus2 kl.Sigita Zavadzkienėvyr. mokytojasIII 
18VIII geografijos olimpiada „Mano gaublys“ rajoninis etapas (2–5 kl.)Šiaulių r. Bubių mokyklaGabija Balčiūnaitė2 kl.Aurelija Milvidienėvyr. mokytojasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
129-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninis etapas (10–12 kl)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaGintare Baranauskaitė3 gimnTomas ŽiliusmokytojasI 
229-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninis etapas (10–12 kl)Šiaulių r. Meškuičių gimnazijaRegina Rimkutė4 gimnRosita Serpauskienėmokyt. metodininkasII 
329-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninis etapas (10–12 kl)Šiaulių r. Kužių gimnazijaAugustas Jasiūnas9 kl.Violeta Laurutienėmokyt. metodininkasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaDeimantė Vileikytė9 kl.Jūrtaė TermenienėmokytojasIMityba
2Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centrasAdelė Pniauskaitė7 kl.Laima Perminienėvyr. mokytojasITekstilė
3Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaRosita Šiškutė7 kl.Vita Baranauskienėvyr. mokytojasIKonstrukcinės medžiagos
4Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaRūta Mudingytė9 kl.Vilma Šimkuvienėvyr. mokytojasItekstilė
5Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Voveriškių mokyklaGustė Dereškevičiūtė8 kl.Jūratė TermenienėmokytojasIITekstilė
6Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centrasLukas Janiulis8 kl.Laima Perminienėvyr. mokytojasIIMityba
7Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaArnas Katilius8 kl.Arūnas Jakelaitismokyt. metodininkasIIKonstrukcinės medžiagos
8Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centrasAkvilė Perminaitė8 kl.Laima Perminienėvyr. mokytojasIIIMityba
9Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaAndrėja Aju Vardana8 kl.Rita Kuodienėmokyt. metodininkasIIITekstilė
10Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijaAiridas Kaminskas7 kl.Vita Baranauskienėvyr. mokytojasIIIKonstrukcinės medžiagos
11Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (7–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaBenas Jokubauskas4 gimnValdas Malinauskasvyr. mokytojaslaureaStatyba ir medžio apdirbimas


Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaEma Mikalauskaitė3 gimnValdonė Verseckienėmokyt. ekspertasI 
2Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaAnika Andrušanecaitė3 gimnRamunė Radžiūtė-Bačkauskienėmokyt. metodininkasII 
3Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaAdomas Auga3 gimnValdonė Verseckienėmokyt. ekspertasII 
4Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGintas Leišys3 gimnRamunė Radžiūtė-Bačkauskienėmokyt. metodininkasIII 

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
157-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKristina Klemanskaitė3 gimnJurgita Kušleikienėmokyt. metodininkasI 
257-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKęstutis Kaminskas2 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasI 
357-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaMantvydas Riškus4 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasI 
457-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kužių gimnazijaAugustas Jasiūnas1 gimnDaina Augaitienėmokyt. metodininkasI 
557-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKostas Čaplinskas1 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasII 
657-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJonas Liutvinas2 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasII 
757-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJulius Šilingas4 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasII 
857-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Gruzdžių gimnazijaModestas Butnorius3 gimnDanguolė Norkuvienėmokyt. metodininkasII 
957-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Meškuičių gimnazijaRegina Rimkutė4 gimnGenovaitė Liepiniamokyt. metodininkasIII 
1057-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklaLukas Ašinskas10 kl.Lina Tautkevičienėvyr. mokytojasIII 
1157-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGabija Eigirdaitė1 gimnJurgita Kušleikienėmokyt. metodininkasIII 

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
168-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKęstutis Kaminskas2 gimnDalia Klinauskienėmokyt. metodininkasI 
268-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJovita Bulkšaitė4 gimnJūratė Čaplinskienėmokyt. metodininkasI 
368-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGabija Eigirdaitė1 gimnLeonida Lukaitėmokyt. metodininkasII 
468-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJulius Šilingas4 gimnDalia Klinauskienėmokyt. metodininkasII 
568-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaAugustas Jasiūnas1 gimnVirgerdas Kavolisvyr. mokytojasII 
668-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJonas Liutvinas2 gimnDalia Klinauskienėmokyt. metodininkasIII 
768-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaMantvydas Riškus4 gimnDalia Klinauskienėmokyt. metodininkasIII 
868-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas (9–12 kl.)Šiaulių r. Kužių gimnazijaBrigita Bruškytė1 gimnVirgerdas Kavolisvyr. mokytojasIII 

 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
152-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kužių gimnazijaAugustas Jasiūnas9 kl.Ilona Kazlauskienėvyr. mokytojasI 
252-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKristina Klemanskaitė3 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasI 
352-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJulius Šilingas4 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasI 
452-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaIgnas Kiburtas2 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasI 
552-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kužių gimnazijaBrigita Bruškytė9 kl.Ilona Kazlauskienėvyr. mokytojasII 
652-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaMantvydas Riškus4 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasII 
752-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGoda Stripeikytė3 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasII 
852-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKęstutis Kaminskas2 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasII 
952-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Meškuičių gimnazijaRegina Rimkutė4 gimnErika Valuntienėvyr. mokytojasIII 
1052-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kužių gimnazijaFaustina Zokaitė3 gimnIlona Kazlauskienėvyr. mokytojasIII 
1152-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaArijus Auškalnis3 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasIII 
1252-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaGabrielius Leščinskas3 gimnLaima Jonušaitėmokyt. ekspertasIII 
1352-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKostas Čaplinskas1 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasIII 
1452-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaŽygimantas Ivanavičius2 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasIII 
1552-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaJonas Liutvinas2 gimnInga Tarasevičienėmokyt. metodininkasIII 

Konkursų (olimpiadų) nugalėtojai

Eil. Nr.
Konkurso (olimpiados) pavadinimas
Mokykla
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
Paruošusio mokytojo vardas, pavardė
Mokytojo kvalifikacija
Vieta
Pap. informacija
1Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaIndrė Baltrušaitytė4 gimnVita Šventickienėmokyt. metodininkasI 
2Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokyklaEma Stonytė9 kl.Dalė Janušauskienėmokyt. metodininkasI 
3Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaMantvydas Riškus4 gimnAsta Mazūraitėmokyt. metodininkasII 
4Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaKęstutis Kaminskas2 gimnVita Šventickienėmokyt. metodininkasII 
5Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Meškuičių gimnazijaRegina Rimkutė4 gimnVilma StoncelienėmokytojasIII 
6Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapasŠiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijaDeimantė Aušbikavičiūtė2 gimnRaimonda Rumbinaitėmokyt. metodininkasIII 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien