Šiaulių r. Trečiojo amžiaus universiteto studentų šventinė popietė

Š. m. gruodžio 22 d. vyko Šiaulių r. Trečiojo amžiaus universiteto studentų šventinė popietė. Ryte studentai, pasipuošę nykštukų kepuraitėmis, rinkosi į šventinį žygį. Prieš žygį žygeiviai gavo Kalėdų Senelio sveikinimo laišką, kuriame buvo pateiktos užduotys. Žygio dalyvių buvo prašoma surasti elnio ragus, Kalėdinę gėlę ir Šiaurinę žvaigždę, o suradusiųjų laukė dovanos.
Apsnigtais, apšalusiais keliais ir takeliais žygeiviai patraukė link Oliesino kaimo, pakeliui grožėdamiesi žiemos šalčio sukurtais peizažais. Įsitraukę į linksmas paieškas, aktyviausieji studentai rado elnio ragus, Kalėdinę gėlę ir Šiaurinę žvaigždę. Įveikusieji užduotį buvo apdovanoti prizais. Pasiekus šventinės popietės vietą, žygio dalyviai ir popietės svečiai buvo linksmai sutikti su daina, kurią atliko Šiaulių r. Trečiojo amžiaus universiteto dainavimo studijos studentės su mokytoja metodininke Lina Jaroševiene.
Nuo lapkričio vidurio Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje veikė „Kalėdinis paštas“, juo pasinaudodami studentai galėjo siųsti vienas kitam sveikinimo laiškus. Šventinės popietės metu „nykštukai“ išdalijo laiškus ir dovanas susirinkusiesiems.
Šventinę nuotaiką kūrė Šiaulių r. Trečiojo amžiaus universiteto dainavimo studijos studentės su savo mokytoja L. Jaroševiene. Šventinės popietės metu netrūko dainų, skambaus juoko, padėkos ir sveikinimo žodžių.
Studentai visiems linki gražių, prasmingų ir įkvepiančių akimirkų ateinančiais 2022-aisais metais bei kviečia įsijungti į jų šaunų būrį.

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė
Edita Giržadienė