Parodos

Septynmetė Austėja stebina savo regimąja atmintimi, vaizduote, stebėtinu pieštuko bei teptuko valdymu. Jos rankose akimirksniu atgimsta detalūs vaizdiniai, gyvūnų portretai, augalų detalės, gamtos motyvai, fantazijos ir abstrakcijos. Dauguma mergaitės piešinių tapyti akvarele ar guašu, yra grafikos darbų. Darbuose vyrauja ryškios, sodrios spalvos, džiugi emocija ir vaikiškas žaismingumas.

Paroda Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje bus eksponuojama birželio–rugpjūčio mėnesiais.

Kviečiame pasidžiaugti Austėjos kūryba.

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje eksponuojama Anetos Koryznės aliejinės tapybos darbų paroda „Afirmacijos“. Afirmacijos yra tam tikri pozityvūs teiginiai, kartojami savęs programavimo ir savitaigos tikslais. Tai tam tikros rūšies teigiamos programos, kurias įdiegiame ir paleidžiame veikti savo pasąmonėje, sąlygojančioje mūsų tolimesnius pokyčius. Populiariausios afirmacijos yra „Viskas yra ir bus gerai“, „Aš galiu“, „Man pasiseks“. Pozityvo bei sėkmės simboliu darbų autorė pasirinko paukštį. Autorės išsakyta pagrindinė parodos idėja yra ta, jog likimas dovanoja sparnus ne tam, kad juos laikytume nuleistus… Paukštis tampa savotišku sugrįžimo simboliu į gimtąjį lizdą, namus, protėvių kraštą. Čia galime atrasti naujų jėgų, kurti ir skleisti pozityvą. Žmogui, nors ir retai, tačiau iškyla poreikis grįžti į savo prigimties, žinių ir kūrybos atskaitos tašką, atrasti „šaknis“. Būtent tai padeda atsispirti ir kilti. Kilimas – tai būtinas cikliško išvykimo ir parvykimo segmentas. Kūrybinius vaizduojamosios dailės darbus Aneta Koryznė dažniausiai papildo pačios sukurtomis eilėmis laukimo tema. Laukimas lyg kilimo motyvas, o kartais kilimas vardan naujo laukimo, nes laukimas – būsena, kuri lydi žmogų visą gyvenimą.

Anetos Koryznės aliejinės tapybos darbų paroda „Afirmacijos“ Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje bus eksponuojama balandžio–gegužės mėnesiais. Maloniai kviečiame pasigrožėti paroda! 

2021 m. vasario 1 d. Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje buvo
surengta paroda, kurioje eksponuojami Šaukėnų kultūros ir amatų centro
organizuojamų menininkų kūrybinių dirbtuvių „Bendrystėje šviesti
Lietuvai“, reprezentuojančių Kelmės kraštą darbai. Ačiū, Šaukėnų
kultūros ir amatų centrui už bendradarbiavimą!

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje surengta paroda „Tolerancijos dėlionės“, kurioje darbelius eksponuoja Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai. Paroda skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai, kuri Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu pažymima nuo 1992 m. Taip siekiama atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

Ačiū Kuršėnų lopšeliui-darželiui „Eglutė“ už bendradarbiavimą!

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje autorinę karpinių parodą pristato Kuršėnų politechnikos mokyklos mokinė Reda Gurnytė (mokytoja I. Viršilienė). Reda, būsima švenčių organizatorė, laisvalaikiu mėgsta keliauti, skaityti, piešti, kurti, bendrauti. Savo mokinę I. Viršilienė pristato kaip labai talentingą, nuoširdžią ir kūrybingą asmenybę.

„Man užteko atidžiai stebėti Redą, palaikyti jos susidomėjimą, paskatinti kurti ir ji pati parodė, kuriuo keliu galime kartu eiti“ – sakė parodos autorės R. Gurnytės mokytoja.

Kviečiame užsukti pasigrožėti nuostabiais darbais!

Su dideliu džiaugsmu kviečiame visus norinčius pamatyti fotografijų parodą „Akimirkos. Barselonos fragmentai“ užsukti į Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybą. Pirmąją parodą pristato mūsų šaunūs socialiniai partneriai – Kuršėnų politechnikos mokykla. Kelionių akimirkomis – fragmentais dalinasi profesijos mokytoja metodininkė (vizualinis dizainas) Inga Viršilienė.

Kviečiame, laukiame!

Įprasminant vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ organizavo Šiaulių rajono švietimo įstaigų lauko instaliacijų akciją „Aš myliu Lietuvą“, kurios momentai eksponuojami Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje.

Akcijoje dalyvavo rajono švietimo įstaigos, kurios Lietuvos gimtadieniui sukūrė originalias instaliacijas, prie jų sukvietė įstaigos, seniūnijų bendruomenes ir gražioje bendrystėje giedojo Lietuvos tautinę giesmę. Akcijoje dalyvavo 807 žmonės iš devynių švietimo įstaigų.