Zarasų rajono savivaldybės stažuotė Šiaulių rajone

Šių metų rugsėjo 17–18 d. pagal projektą „LYDERIŲ LAIKAS 3“ NR. 09.4.2-ESFA-V-715-03-0001 buvo organizuojama stažuotė Zarasų rajono savivaldybės  švietimo skyriaus, įstaigų atstovams. Rugsėjo 18 d. veiklas organizavo Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos specialistai. Veiklos buvo orientuotos į gerosios darbo su mokiniais patirties pavyzdžius. Vizito metu stažuotojai turėjo galimybę susipažinti su besimokančios bendruomenės modeliu, mokėjimo mokytis ugdymu, patyriminio mokymo organizavimu, partnerystės ryšių kūrimo galimybėmis, asmeninių mokinių projektų organizavimo patirtimi.

Stažuotojai apsilankė Šiaulių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriuje, kur juos sutiko skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, skyriaus pavaduotojas Raimondas Galkus ir kiti specialistai. Susitikime taip pat dalyvavo Šiaulių r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė, kuri supažindino stažuotės dalyvius su Šiaulių rajono švietimo situacija, pasidalino savo įžvalgomis. Vizito metu buvo aptartas projektas „Lyderių laikas 3“, kurio kūrybinė grupė pristatė organizuotas veiklas, dalijosi patirtimi.

Zarasų rajono savivaldybės švietimo įstaigų, skyriaus atstovai apsilankė Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje, aplankė Aukštelkę, Bubius ir Kurtuvėnus. Su stažuotojais savo žiniomis ir patirtimi dalijosi mokyklos direktorius Vaidas Bacys. Stažuotojai būdami Kurtuvėnuose aplankė Kurtuvėnų Dvaro centrą.

Dieną stažuotės dalyviai užbaigė Šiaulių r.  Kužių gimnazijoje, kur juos pasitiko direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Brasienė. Gimnazijos pedagogai pasidalijo savo patirtimi, pristatė vykdomas veiklas. Ten pat vyko ir stažuotės refleksija, kurios metu dalyviai pasidžiaugė gražiu oru, šiltu priėmimu visose įstaigose, patirties pasidalijimu.

 

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

 

Dovilė Navickaitė

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien