Mobilusis darbas su jaunimu

2018-12-22

Šventiniai vakarėliai

Šventinis vakaras Varputėnuose. Jaunimas padarė foto sieną, pasiruošėme stalą, dėkojame Evelinos mamytei už sumuštinius ir smagiai leidome laiką. Klausėmės kalėdinių dainų, diskutavome, vertinome projektą ir įsivertinome save. Žaidėme stalo žaidimus, šaradas. Padėkojome Varputėnų bibliotekininkei Vidai už pagalbą, supratingumą ir palaikymą. Žarėnuose jaunimas pasitiko mus su mandarinais ir šypsenomis. Jaukiai praleidome laiką, pasidžiaugėme vieni kitais, diskutavome, vertinome projektą ir įsivertinome save. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Žarėnų bendruomene, į tokias vietas, kur esame laukiami visada smagu grįžti. Gilvyčiuose su jaunuoliai daug diskutavome, vertinome projektą įsivertinome ir save. Jaunuoliai buvo puikiai nusiteikę, smagiai leidome laiką.

2018-12-17

Edukacinė išvyka į „Išmaniąją mokyklą“

2018-12-14

Mobilus darbas su jaunimu Šiaulių rajone įvertintas

Mobilusis darbas su jaunimu Šiaulių rajone buvo įvertintas konferencijoje „Nėr ką veikt“. Organizacija buvo apdovanota ir už projektų „Saldus verslumas“ ir „Visai geras projektas“ įgyvendinimą.

2018-12-13

Kūrybinės dirbtuvėlės jaunimui

Artėjant šventėms norisi puošti ne tik eglutę, bet ir namus. Šiandien Varputėnuose gaminome kalėdines dekoracijas, rezultatas pranoko lūkesčius, nors visos esam savamokslės. Džiaugiamės, kad šiandienos rankų darbo dekoracijos papuoš jaunimo ir jų artimųjų namus.

2018-12-10

Mokymai jaunuoliams

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje, gruodžio 7-8 dienomis, vyko MS mokymai „Story dienos”. Mokymų dalyviai dirbo keturiose darbo grupėse, vieną iš jų apie projektų rašymą vedė Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė darbui su jaunimu Dovilė Navickaitė. Tikimės, kad dalyviai pasisėmė žinių apie projektų rengimą ir ateinančiais metais pamatysime dar daugiau šaunių jaunuolių iniciatyvų.

2018-12-06

Edukacinė išvyka į Pabėgimo kambarius

Edukacinė išvyka į Pabėgimo kambarius su Gilvyčių ir Varputėnų jaunuoliais. Nors kambariuose lengva nebuvo, teko rimtai pasukti galvas, tačiau jaunimas sugebėjo dirbti komandose ir įveikė užduotis.

2018-12-03

Edukacinė išvyka į Rūtos šokolado muziejų

Edukacinė išvyka į Rūtos šokolado muziejų. Žarėnų ir Šakynos jaunimas keliavo susipažinti su šokolado istorija ir pasimokyti gaminti saldainius. Išvyka organizuota iš projekto Jaunimo dūzgės lėšų

2018-11-28

Projekto „Gali sportuoti? Įrodyk!” Sportiniai užsiėmimai Gilvyčiuose

Vakar Gilvyčiuose pasportavome, sušilome labai greitai. Dėkojame visiems dalyviams, Jūs buvot šaunūs, daugelis tikrai galite rimtai pagalvoti apie sportininko karjerą.  

2018-11-15

Minėta Tolerancijos savaitė

Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šiais metais siūloma Tarptautinę Tolerancijos dieną paminėti su TOLERANCIJOS RAKTU. Todėl su Žarėnu jaunimu buvo kalbėta apie nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje ir kt. Jaunuoliai kartu su darbuotojais gamino tolerancijos simbolius raktus, širdis ir kt.

2018-11-09

Metodininkės darbui su jaunimu dalyvavo mokomajame vizite apie mobilųjį darba su jaunimu Telšiuose

2018-11-02

Edukacinė išvyka į SPLIUS nuotykių parką

Saulėtą spalio 31 d. su Varputėnų ir Gilvyčių jaunimu linksmai leidome laiką SPLIUS nuotykių parke. Jaunuoliai tikri bebaimiai drąsiai perėjo net sudėtingiausius ruožus, po linksmybių parke sočiai papietavome ir laimingi grįžome namo.

2018-10-31

Helovino vakarėlis

2018 spalio 30 d. Gilvyčiuose šventėme Halloween 2018. “Pasigražinę” šokome, formavome komandą Zombių žaidimo pagalba”, žaidėme įvairius žaidimus ir tiesiog smagiai leidome laiką. Pabaigoje buvo išdalintos nominacijos vakarėlio dalyviams.

2018-10-30

Edukacinė išvyka į Batutų parką

2018 m. spalio 29 d. su Žarėnų ir Šakynos jaunimu vykome į Batutų parką.

2018-10-29

Artėjant Vėlinėms skubame sutvarkyti artimųjų kapelius, uždegti žvakeles. Deja ne visų kapeliai yra tvarkomi, ant daugelio apleistų kapų seniai degė žvakės, todėl su jaunimu vykdėme akcija “Uždek žvakelę”, kurios metu aplankėme apleistus kapelius, uždegėme žvakes

2018-10-25

Fotografijos užsiėmimai jaunuoliams

Fotografija – tai gebėjimas sustabdyti akimirką, įamžinti ją tokią kokia tuo metu yra, būtent ši akimirka išlieka ir ji niekada nepasikartos. Fotografuodami galime parodyti visiems pasaulį, taip kaip matome jį mes patys. Fotografija užsikrėtė ir jaunimas, tiek puikių idėjų gimsta šių linksmų jaunuolių galvose

 

2018-10-25

Maisto gaminimo užsiėmimas Žarėnuose

Maistas sujungia, o jo gaminimas dar labiau suvienija, drauge valgydami ne tik malšiname alkį, bet ir geriau susipažįstame, dalijamės savo istorijomis, patirtimis. Labai džiugu, kad jaunuoliai noriai įsitraukia į maisto gamybą.

2018-09-06

Prasideda projektas „Jaunimo dūzgės“

Pirmieji susitikimai:
rugsėjo 11 d. 16 val. – Gilvyčiuose;
rugsėjo 12 d. 16 val. – Žarėnuose;
rugsėjo 13 d. 16 val. – Varputėnuose. 

2018-08-11

Jaunimo diena paminėta su trenksmu

Šiaulių švietimo pagalbos tarnybos komanda prisijungė prie Jaunimo dienos organizavimo.  Šventėje dalyvavo 20 jaunuolių iš Šakynos ir Gruzdžių, buvo organizuotos 5 veiklos: smiginis, „Big Jenga“, kriketas, stalo žaidimai, treniruotė su „Kangoo Jums“ batais.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien