„Gali sportuoti? Įrodyk! II“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0342

Projektas „Gali sportuoti? Įrodyk! II“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Projekte dalyvavimas visose veiklose yra nemokamas.
 

Projektą įgyvendina Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba. Projekto partneriai: Šiaulių r. Šakynos mokykla ir Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras.

Šiaulių r. Šakynos mokykla https://sakynosmok.vhost.lt/

Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras https://www.raudenai.siauliai.lm.lt/jml3/index.php/naujienos

Dalyvaujama veiklose: mankštose ir žygiuose (ne mažiau 2 kartai per savaitę) ir sportinėse dienos stovyklose (kartą per pusmetį).

FB mus rasite grupėje „Gali sportuoti? Įrodyk! II JAUNIMAS ir SENJORAI!“

Finansuojama suma – 52 608,00 Eur. 

Įgyvendinimo laikotarpis 2019-10-07 – 2022-12-31 

Projekto vadovė metodininkė A. Leišienė  

 Nauda:

Vaikams ir jaunimui – suorganizuotas popamokinis užimtumas, formuojamas fizinės veiklos  poreikis, per aktyvų dalyvavimą veiklose, plečiamas akiratis ir gebėjimai atlikti įvairaus pobūdžio užsiėmimus. Didesnių galimybių dalyvauti tolesnėse sportinėse veiklose suteikimas.

Šiaulių r. bendruomenei – sudarytos sąlygos fizinio aktyvumo plėtojimui vyresnio amžiaus žmonėms bei kaimuose gyvenantiems vaikams ir jaunimui,

Dalyvaujančios mokykloms – glaudesni ryšiai su bendruomene, popamokinės veiklos užtikrinimas, aktyvios gyvensenos įgūdžių formavimas.

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybai – užimtumo didinimas suaugusiems, veiklų plėtojimas ir glaudesni ryšiai su mokyklomis partnerėmis.

 Mankštos / žygiai jaunimui ir vaikams.

Šiaulių r. Šakynos mokyklos ir Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenėms skiriama po 238 vnt. iki 2022-12-31. Veiklos vyksta ne mažiau 2 k. / sav.

Kiekvienoje grupėje dalyvauja 15-20 asm.

Mankštų pobūdis organizuojamas atsižvelgiant į tikslinės grupės (konkrečios vietovės jaunuolių ir vaikų) poreikį. Mankštų trukmė – ne mažiau 1 val.

Į žygių organizavimą įsitrauks dalyvausiantys jaunuoliai bei vaikai. Trukmė – ne mažiau 2–3 val. Žygių kryptį konkursą laimėjęs treneris taip pat derinsis su dalyviais.

Dalyvaujama veiklose: mankštose ir žygiuose (ne mažiau 2 kartai per savaitę) ir sportinėse dienos stovyklose (kartą per pusmetį).

Jeigu vaikas turi sveikatos apribojimų dalyvauti fizinio aktyvumo veiklose, tėvai / globėjai apie tai projekto vykdytojus informuoja iš anksto.

Prašyme pažymė ar lanko sporto būrelį. Jeigu lanko, kokį.

Šiaulių r. Šakynos mokykloje vykstančių veiklų grafikas

Galerija Šakynos

Šiaulių r. Raudėnų mokykloje-daugiafunkciame centre vykstančių veiklų grafikas

Galerija Raudėnų

Sportinės dienos stovyklos Šiaulių r. vaikams ir jaunimui.

Vyks 7 dienos stovyklos (po vieną per pusmetį).

Dalyviai turės galimybę susipažinti su TRIMIS skirtingomis sporto šakomis (įv. pobūdžio mankštos, treniruotės, pvz., karate, bokso, imtynių, teniso ir kt.) bei išklaustyti lektoriaus paskaitą apie fizinį aktyvumą. Vaikų nuvežimas bus organizuojamas projekto lėšomis.

Tėvai, arba jaunuoliai nuo 15 m. pasirašydami sutikimą, užtikrina tinkamą vaikų elgesį, aprangą, avalynę fizinių veiklų metu. Renkantis aprangą ir avalynę žygiams prašoma atsižvegti į oro sąlygas bei numatytą maršrytą.

Jeigu vaikas turi sveikatos apribojimų dalyvauti fizinio aktyvumo veiklose, tėvai / globėjai apie tai projekto vykdytojus informuoja iš anksto.

Dienos sportinių stovyklų grafiką rasite jaunimo veiklų grafike

Galerija

Dalyvaujama veiklose: mankštose ir žygiuose (ne mažiau 2 kartai per savaitę) ir sportinėse dienos stovyklose (kartą per pusmetį).

Mankštos / žygiai Šiaulių r. senjorams  

Šiaulių r. senjorų bendruomenei skiriama 272 vnt. fizinio aktyvumo veiklų iki 2022-12-31. Mankštos vyksta ne mažiau 2 k. / sav.(antradieniai ir ketvirtadieniais), žygiai planuojami 1-2 k. / mėn.

Kiekvienoje mankštos grupėje dalyvauja 15-20 asm. Dėl didelio susidomėjimo veiklomis šiuo metu veiklos organizuojamos dviems grupėms.

Žygių metu planuojama 25-30 asm. 

Mankštos vyksta Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos I a. patalpose. Žygiai planuojami Kuršėnuose ir jų apylinkėse. Žygis pėsčiomis – fizinės ir psichologinės ištvermės išbandymas. Žygiavimas išlaisvina mintis, emociškai atpalaiduoja. Pėsčiųjų žygiai yra saviti, nes žmogus ne tik fiziškai juda, bet gali grožėtis unikaliais gamtos peizažais, pajusti tyrą gamtos orą, pabūti su bendraminčiais, atsipalaiduoti, niekur neskubėti, pabūti su savimi, panirti į apmąstymus. Žygiai senjorams organizuojami atsižvelgiant į bendrą žygio plano pasirengimą su dalyvaujančiais nariais. Pirmasis žygis planuojamas nuo Tarnybos iki Pavenčiuose esančių lauko treniruoklių. 
 
 
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien