Projekto „Gali sportuoti? Įrodyk! II“ dalyviai aktyviai sportavo dienos stovykloje

Įdomiai ir aktyviai praleistas laikas sportinėje dienos stovykloje. 2022 m. balandžio 22 d. vaikams ir jaunimui pagal projektą „Gali sportuoti? Įrodyk! II“, Nr. SRF-FAV-2019-1-0342 vyko sportinė dienos stovykla Šiaulių plaukimo centre „Delfinas“. Stovykloje dalyvavo jaunuoliai iš Šakynos bei Raudėnų. Stovyklos metu dalyviai susipažino su Šiaulių sporto centru „Delfinas“, jo teikiamomis paslaugomis bei profesionaliu treneriu, Kęstučiu Eizintu. Taip pat buvo pravesta paskaita apie saugų elgesį vandenyje, bei skęstančiųjų gelbėjimą. Dalyviai dalyvavo trijuose skirtinguose užsiėmimuose, praplėtė savo žinias apie aktyvaus laisvalaikio leidimo galimybes. Už turiningą dieną ir neišdildomus įspūdžius dėkojame V. Mitkui, K. Eizintui, R. Jadlauskienei, D. Kučinskaitei .
Taip pat dėkojame Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus projekto koordinatorei Rimai Norutavičienei ir Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro projekto koordinatoriui Ramučiui Navickui už jaunuolių motyvavimą ir padrąsinimą dalyvauti veiklose. Jaunimo darbuotojai Ievai Šukytei už pagalbą koordinuojant veiklas.
Norintys prisijungti prie projekto veiklų gali kreiptis į Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybą, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrių , Šiaulių r. Raudėnų mokyklą-daugiafunkcį centrą. Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2022 m. gruodžio 31 d. Projektas „Gali sportuoti? Įrodyk! II“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Prie projekto finansavimo prisideda Šiaulių rajono savivaldybė, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba. Dalyvavimas visose projekto veiklose yra nemokamas.
Daugiau informacijos ir naujienų apie projekto metu organizuojamas veiklas:
https://www.srspt.eu/?page_id=5978
Facebook grupėje: Gali sportuoti? Įrodyk! II JAUNIMAS ir SENJORAI!
Dovilė Navickaitė,
Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė