TARPTAUTINĖ ANGLŲ KALBOS KONFERENCIJA

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos mokytojai kartu su Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę pradinių klasių mokinių anglų kalbos konferenciją „I AM SO HAPPY“. Konferencijos tikslas ir uždaviniai – siekti, kad mokiniai domėtųsi savo artimiausia socialine bei kultūrine aplinka, gebėtų šias žinias susisteminti bei pateikti kitiems, ugdyti gebėjimą kalbėti anglų kalba prieš auditoriją, sudarant galimybę mokiniams bendrauti ir bendradarbiauti netradicinėje aplinkoje naudojant informacines technologijas. Šiemet konferencija organizuota jau penktą kartą, joje dalyvavo 41 mokinys iš 14 mokyklų, buvo pristatyti 32 pranešimai. Turėjome svečių ir iš Prahos mokyklos, su kuria pradėjome bendradarbiauti tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Learning for my future“ metu.  

Konferenciją vedė mūsų progimnazijos 7–8 kl. mokiniai, kurie pirmiausia pristatė pranešimus apie tai, kas juos daro laimingais, o tada žodis buvo suteiktas dalyviams. 2–4 klasių mokiniai pasakojo apie savo šeimą, draugus, augintinius, būrelius, dalinosi įspūdžiais apie keliones, pomėgius, laisvalaikį.

Dalyvių ir organizatorių nuomone, konferencija buvo įdomi ir naudinga, bendraudami pasidalinome patirtimi ir įgijome naujų žinių, patobulinome pažinimo, komunikavimo, skaitmeninę kompetencijas, turiningai praleidome laiką.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romena Ruškienė