AKTYVUS LAISVALAIKIS SPORTINĖJE STOVYKLOJE

2020 m. birželio 29 d. vaikams ir jaunimui pagal projektą „Gali sportuoti? Įrodyk! II“, Nr. SRF- FAV-2019-1-0342 vyko sportinė dienos stovykla Balsiuose. Stovykloje dalyvavo 20 vaikų ir jaunimo iš Šiaulių r. Šakynos mokyklos bei Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro.

Balsių stovyklos dalyvius treneris supažindino su badmintono sporto šaka. Seminaro metu dalyviai buvo supažindinti su badmintono istorija, taisyklėmis, šios sporto šakos pritaikymo galimybėmis skatinant fizinį aktyvumą, ypatingai vasaros atostogų metu. Vėliau buvo surengtas draugiškas badmintono turnyras, kuriame savo jėgas išbandė visi stovyklautojai ir juos lydėję mokytojai.

Po sočių pietų, paskanavę ledų, stovyklos dalyviai leidosi į užsiėmimą „Balsių slėnio“ nuotykių parke, laipiojo medžiuose, leidosi lynais. Projekto dalyvių po aktyvių pramogų laukė pažintis su baidarių sportu. Išklausę instruktažo, jaunuoliai bei Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos projekto koordinatorė Edita Giržadienė, savanorė Ieva Šukytė, Šiaulių rajono Šakynos mokyklos projekto koordinatorė Rima Norutavičienė ir Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro projekto koordinatorius Ramutis Navickas leidosi į 6 km. žygį baidarėmis Virvytės upe.

Už turiningą dieną ir neišdildomus įspūdžius dėkojame treneriui Valdemarui Mitkui, Balsių stovyklos savininkui Aloyzui Jarošaičiui ir visai Balsių stovyklos bendruomenei.

 

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Edita Giržadienė

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien